קידום במדיות שונות

קידום

קידום במדיות שונות

אנו בסטודיו יוסי צור מספקים שירותי קידום במדיות השונות.

בניית אתרים, עיצוב דפי נחיתה, ניהול קמפיינים של פרסום בגוגל ופייסבוק וקידום אתרים אורגני.


קידום אתרים אורגני כולל טיפול יסודי באתר הלקוח ופעולות שונות המבוצעות מחוץ לאתר הלקוח והכל במטרה שהמיקומים עבור אתר האינטרנט של הלקוח יהיו כמה שיותר גבוה במנוע החיפוש גוגל.

פרסום בגוגל Adwords מאפשר להגיע לאנשים הנכונים בזמן הנכון ובמקום הנכון, בדיוק ברגע שבו הם מחפשים בגוגל את שירותינו בתוצאות החיפוש ואנחנו משלמים רק כאשר הם מקליקים על המודעה שלנו בתוצאות החיפוש כדי לבקר באתר או בדף הנחיתה או במילים האחרות אנחנו משלמים רק על פרסום שעובד(תשלום על הקלקות ולא על חשיפה) פרסום בגוגל אפשרי גם עם תקציב פרסום נוח וגמיש המותאם לצרכי לפי המלצת מנהל הקמפיין.

קידום ברשתות חברתיות

 

לצידנו צוות נאמן ומקצועי של מקדמים המתמחים כל אחד בתחומו ברמה הגבוה ביותר.

אלי גולדמן, בוגר המכללה למינהל במחשבים ותוכנה, עוסק בתחום האינטרנט משנת 1998.

העיסוק בקידום אתרים אורגני הוא משנת 2004, ולמעשה אלי גולדמן בין הראשונים שעסקו בתחום זה בארץ בצורה מקצועית וממוקדת. לאורך השנים סיפק שירות של קידום אתרים אורגני למאות לקוחות שונים באופן ישיר או בתור קבלן מבצע עבור חברות בניית אתרים, משרדי פרסום וגופים אחרים.

דן קספה – שיווק ברשתות חברתיות

דן קספה, מומחה לשיווק ומכירות בעל התמחות בשיווק ברשתות החברתיות. דן עוסק בתחום השיווק והמכירות מאז שנת 2004.
הניסיון הרב שצבר בשיווק ומכירות, כמו גם בתחומי שרות הלקוחות וההדרכה מאפשרים לדן לסייע ללקוחותיו לרכוש הבנה מעמיקה בתחום השיווק ברשתות החברתיות, בדגש על פיתוח של הלקוח כבעל יכולות והבנה עצמאיות של התחום.
הדרכות לבעלי עסקים על רשתות חברתיות / הקמה וניהול קמפיינים שיווקיים ברשתות החברתיות / תפעול נוכחות עסקית ברשתות החברתיות.

אדוארד בראון מנהל שיווק דיגיטלי

מתמחה במתן שירותי שיווק ופרסום בעולם הדיגיטלי המותאמים במיוחד לעסקים.
פרסום דיגיטלי טוב מתחיל עוד משלב הלקוח, אדוארד מתמחה באיתור צרכי הלקוח עבור קמפיין פרסומי.
המודל העסקי שלו הוא ליצור את ההזדמנות בין הלקוח לבין עסק בזמן הנכון ובמקום נכון, לדוגמא חשיפה ללקוחות שמחפשים את שירותי העסק שלך בגוגל או חשיפה בפייסבוק ללקוחות שמתעניינים בתחום העסק הרלוונטי או בשפה פשוטה פרסום יצרתי, ממוקד ומדויק המותאם בול לצרכי הלקוחות והעסק.